Już niedługo Dzień Babci i jak co roku stajemy przed trudnym wyborem co podarować Babci w tym szczególnym czasie. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje.


  • Wisiorek lub naszyjnik

Elegancka biżuteria w pięknym opakowaniu stanowi uniwersalny, a jednocześnie bardzo szczególny prezent. Jeżeli nie jesteśmy pewni jaki rodzaj biżuterii podpasuje obdarowywanej osobie, najlepszym wyborem będzie wisiorek, który można połączyć z dowolnym łańcuszkiem.
www.veryme.pl

Równie efektownym prezentem będzie naszyjnik z dobranym już łańcuszkiem, bądź subtelnymi zdobieniami.


www.veryme.pl

  • Broszka

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się olśniewająco zdobione broszki. Mogą pełnić funkcję dekoracyjną, jako przypięte do marynarki lub bluzki, a także praktyczną - np. umożliwiają spięcie szala.


www.veryme.pl
  • Portfel

Dla każdej kobiety bardzo atrakcyjnym prezentem będzie piękny portfel. W zależności od potrzeb może być długi i elegancki, bądź krótki, noszony na codzień.  • Torebka

Jeżeli dobrze znamy gust naszej babci to z pewnością ogromną radość sprawi jej stylowa torebka. Do wyboru mamy wiele modeli, w różnych kształtach, wielkości i kolorach. Najbardziej stylowe i praktyczne są z pewnością duże torebki klasyczne oraz listonoszki.


www.veryme.pl

Więcej inspiracji i pomysłów znajdziecie w naszym sklepie internetowym.
Zapraszamy do śledzenia promocji i zakupów! :)