5 i pół pomysłów na prezent dla Niej

Czy i Wy stoicie przed trudnym zadaniem zakupu prezentu dla swojej kobiety? 

Czasem tak trywialna sprawa może nastręczyć wiele kłopotu, dlatego zostawiam Was z tym problemem samych. No dobra żarcik… Na wstępie chciałbym sprzedać Wam złotą myśl, która świetnie opisuje to jaki prezent powinien być, a więc:

„Prezent powinien być mieszanką uczucia, pomysłu oraz wyważonego budżetu…”

Piękne słowa, ale o co w tym chodzi? W mojej opinii należy to rozumieć jako znak ostrzegawczy, że bardzo drogi prezent, który łatwo przyszło nam kupić ma tylko uspokoić nasze sumienie, a nie sprawić jej radość. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać, ale warto spojrzeć wielowymiarowo.

A teraz rzeczone 5,5 pomysłu:

  1. Kup olejki do masażu (tak są w drogeriach), następnie szybki tutorial na YouTube i już wiesz jaki prezent masz w „dłoniach”.
  2. Mamy zimę, więc może łyżwy? Chyba w każdym mieście jest lodowisko. Do dzieła, jeśli nie jeździliście wcześniej nie ma się czego bać, to prostsze niż myślicie, a po lodowym szaleństwie, w zaciszu domu, grzane wino? Koniecznie czerwone do tego goździki, cynamon, anyż. Przepis jest w googlach, dasz radę!
  3. Jeśli Twoja wybranka pochodzi z dalszych okolic lub marzy o podróży w jakieś wyjątkowe miejsce to może idealnym prezentem będzie coś, co pochodzi z tych stron?  Taki prezent ma bardzo ważna cechę, to niepisany dowód, że jest dla Ciebie ważna i (werble!!!), że Ją słuchasz.
  4. Czy ta okazja to urodziny? Jeśli tak, to rewelacyjnym pomysłem będzie sesja zdjęciowa tylko dla Niej! Profesjonalna sesja, dzięki której nabierze pewności siebie. Takie vouchery oferuje np. Buduar Warszawski. Równie dobrym pomysłem jest sesja partnerska lub ze znajomymi. Szalone pozy, fajne przebranie i prezent gotowy oraz niezapomniana pamiątka, kto z Wami był w tym czasie.
  5. Klasyka gatunku na miejscu 5 – biżuteria. Tak, może się to wydawać bardzo oklepane, ale klasyczna biżuteria nigdy nie straci na ważności, a nosząc ją przy sobie już zawsze będzie pamiętać o Tobie!

5.5. Ostatnim punktem nie będzie pomysł sam w sobie, ale rada. W tym zabieganym życiu, gdzie ciągle brak czasu, znajdź tę dłuższą chwilę dla Niej, daj jej prezent, siebie i swój czas. 

Drobny Prezent wybrany specjalnie dla Niej będzie tutaj miłym dodatkiem, a wspaniałego czasu nie zapomni nigdy!

 

www.veryme.pl