• Złoty pierścionek PXD1943Y - Diament

Symbol: PXD1943Y
Rozmiar
Materiał Złoto
Dostępność dostępny
Masa 1,90g
Kamień Diament
3360.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h - 48h
Cena przesyłki 0
Kurier DPD/Inpost (Pobranie) 0
Kurier DPD 24/Inpost 0
Inpost Paczkomaty 0
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: +48 791 747 722

Zostaw telefon
Staviori Pierścionek. 1 Diament, szlif brylantowy, masa 0,15 ct., barwa G, czystość SI1. Żółte, Białe Złoto 0,585. Szerokość 5,5-2 mm. Wysokość 3,5 mm. Dostępny z dowolnym innym Brylantem na indywidualne zamówienie. Klasyka w nieco mniej tradycyjnym ujęciu pierścionka zaręczynowego, w którym łagodne, delikatnie falujące linie otulają szlachetne refleksy diamentu o brylantowym szlifie. Efekt ten wzmocniono połączeniem olśniewającego 14-karatowego białego złota z ponadczasowym żółtym. Zachwycający urodą pierścionek zaręczynowy dostępny jest w wersji w innych kolorach złota oraz z brylantem o masie 0,10 ct. i 0,25 ct.

Jak określić rozmiar pierścionka?

1. Zmierzyć średnicę wewnętrzną innego pierścionka, który pasuje na dany palec. Następnie odczytać rozmiar z tabeli, odpowiadający średnicy z naszego pomiaru.

2. Zmierzyć obwód palca, na którym będzie noszony pierścionek. Następnie odczytać rozmiar z tabeli, odpowiadający obwodowi z naszego pomiaru.

Prosimy pamiętać, że rozmiary podaje się co do dziesiętnych milimetra, a różnica o jeden rozmiar może być praktycznie nie odczuwalna i mieści się w granicach błędu pomiarowego.

Jaki rozmiar?

Najlepiej jest zmierzyć palec, przy pomocy specjalistycznej miarki do palców, na którym będize noszony pierścionek, wówczas nie ma ryzyka pomyłki. Natomiast nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza w przypadku pierścionków zaręczynowych, które mają być niespodzianką.

W tej sytuacji warto wiedzieć, że:

- najpopularniejszy damski rozmiar to 13, ale nie ma tutaj niestety żadnych reguł.

- standardowo oferujemy rozmiary pierścionków od 10 do 18. W przypadku niestandardowych rozmiarów prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny oraz terminu realizacji.

- zwyczajowo pierścionek zaręczynowy nosimy na palcu serdecznym prawej dłoni.

- ani średnica ani obwód nie są rozmiarem, natomiast na ich podstawie można określić rozmiar

Wymiana pierścionka na inny rozmiar

Naszym klientom zapewniamy bezpłatną możliwość wymiany rozmiaru pierścionka w terminie 14 dni od daty jego zakupu. Dlatego kupując pierścionek zaręczynowy nie musicie się martwić czy rozmiar będzie trafiony.


W przypadku kiedy okazuje się, że pierścionek nie pasuje, prosimy o kontakt. Zamówimy do Państwa nieodpłatnie naszego kuriera aby odesłać pierścionek do nas i wymienić na właściwy rozmiar. (Dotyczy tylko pierścionków ze złota z kamieniami szlachetnymi.)


Może się zdarzyć, że pierścionek będzie już noszony (lub nie będziemy akurat dysponować potrzebnym rozmiarem), wówczas istnieje możliwość zmiany rozmiaru przez naszego wyspecjalizowanego złotnika. Podobnie dzieje się w przypadku rozmiarów niestandardowych. Pierwsza zmiana rozmiaru jest darmowa (Dotyczy tylko pierścionków ze złota z kamieniami szlachetnymi.), z wyjątkiem rozmiarów powyżej 18. Wówczas koszt zmiany rozmiaru jest ustalany indywidualnie dla poszczególnych modeli.

Uwaga! W przypadku pierścionków wykonywanych na indywidualne zamówienie nie ma możliwości wymiany rozmiaru pierścionka, a jedynie zmiana rozmiaru przez naszego wyspecjalizowanego złotnika. Jednakże tylko jeżeli konstrukcja pierścionka pozwala na zmianę rozmiaru!

  • Sklep zamknięty

Szanowni Państwo, trwa przerwa techniczna. Pozdrawiamy, Zespół VeryMe